Bazı Cihazlar'Da Aynı Gün Tamir! Arızayı UnutTamiri Bize Bırak! Sorunlu Cihazlarınız İçin Biz Buradayız! Profesyonel Ekip!
Onarımda 6Ay Garanti! Orijinal Parça Garantisi! Sorunlu Cihazlarınız İçin Biz Buradayız! Profesyonel Ekip!
Cihazın Problemleri İçin Tek Adres: JETFİXSERVİS.com!!
Cihazın Problemleri İçin Tek Adres:JETFİX BAYİLERİMİZE ÖZEL SEPETTE EKSTRA %10 İNDİRİM TÜM ÜRÜNLER AYNI GÜN KARGO!
Güvenlİ Paketleme

Cihazınızı Sorunsuz Teslimat İçin Hazırlayın.

Ürünlerinizi güvenli bir şekilde taşımak için dayanıklı ambalaj malzemeleri kullanmak kritiktir.

Kargoyu Güvenli Paketlemenin Püf Noktaları

Dayanıklı Ambalaj Malzemeleri Kullanın:

Kaliteli karton kutular, hava kabarcıklı poşetler, köpük malzemeler ve uygun boyutlarda paketleme malzemeleri kullanarak ürünlerinizi dış etkilere karşı koruyabilirsiniz. Ürününüzün özelliklerine uygun ambalaj malzemeleri seçmek, hasar riskini minimize eder.

  • Ürününüzün boyutuna, ağırlığına, şekline ve hassasiyetine uygun bir kutu seçin. Kutunun çok büyük veya çok küçük olmamasına dikkat edin. Kutunun içinde ürününüzün hareket etmesini engelleyecek kadar dolu olmalıdır.
  • Ürününüzü korumak için, kutunun içine balonlu naylon, gazete kağıdı, köpük, strafor gibi malzemelerle destekleyin. Bu malzemeler, ürününüzün kargo sırasında darbe, sarsıntı, basınç veya ısı gibi etkenlerden etkilenmesini önler.

Ürünleri Sıkıca Paketleyin:

Ürünleri kutuya yerleştirirken, sıkıca paketlemeye özen gösterin. Boşlukları doldurarak ürünlerinizi sabitleyin ve içeride hareket etmelerini önleyin. Eğer ürününüz kırılabilirse, buharlı hava kabarcıklı poşetler veya köpük malzemelerle ekstra koruma eklemeyi düşünün.

  • Kutunun ağzını güçlü bir bantla iyice kapatın. Bant, kutunun açılmasını veya yırtılmasını engeller.
  • Kutunun üzerine “Kırılabilir”, “Dikkatli Taşınmalı”, “Üstüne Yük Konulmamalı” gibi uyarı etiketleri yapıştırabilirsiniz. Bu etiketler, kargo personelinin ürününüze daha dikkatli davranmasını sağlar.
Bİlgİler Maİl Adresİnİzde Olacaktır.

Kargo Bilgilerimizi Mail Adresinize Göndereceğiz.