Bazı Cihazlar'Da Aynı Gün Tamir! Arızayı UnutTamiri Bize Bırak! Sorunlu Cihazlarınız İçin Biz Buradayız! Profesyonel Ekip!
Onarımda 6Ay Garanti! Orijinal Parça Garantisi! Sorunlu Cihazlarınız İçin Biz Buradayız! Profesyonel Ekip!
Cihazın Problemleri İçin Tek Adres: JETFİXSERVİS.com!!
Cihazın Problemleri İçin Tek Adres:JETFİX BAYİLERİMİZE ÖZEL SEPETTE EKSTRA %10 İNDİRİM TÜM ÜRÜNLER AYNI GÜN KARGO!
Uyarı Detayları

Sınırlı Garanti Durumları

Sınırlı garanti belirli koşullar altında geçerlidir. Genellikle yanlış kullanım, kazalar, doğal afetler gibi durumlar garanti kapsamı dışında bırakılır. Bu koşullar, hem sizin hem de bizim açımızdan adil bir denge sağlamak amacıyla belirlenmiştir.

Garanti Kapsamı ve Süresi:Ekran değişimi hizmetimiz, belirli bir süre boyunca (6ay İşçilik) ve belirli şartlar altında sağlanan bir garantiyi içerir. Genellikle bu süre, değiştirilen ekranın kalitesi ve dayanıklılığına bağlı olarak belirlenir.Sadece Dokunmatik Garantisi veriyoruz. Çizilme, Kırılma, vs gibi durumların Garantisi verilmemektedir.

Orijinal ve Yüksek Kapasiteli Bataryalar: Batarya değişimi sürecinde kullandığımız bataryalar, Orijinal ve en güncel üretim tarihli bataryalardır.Sizlere daha uzun ömürlü ve güvenilir bir enerji kaynağı sunmayı hedefliyoruz. 5 aylık garanti içinde oluşabilecek herhangi bir kusur veya arıza durumunda, müşterilerimize ücretsiz tamir veya değiştirme hizmeti sunuyoruz.Enerji dolu bir kullanımın kesintisiz devam etmesini sağlıyoruz. (Batarya Performansı her kullanıcın kullanımına bağlı olarak değişebileceğinden böyle bir süre belirlenmiştir.

servisimiz sorumluluk kabul etmez. Servisimize açılmıyor olarak gelen cihazın parçaları kontrol edilemediği için birden fazla parçada sorun olabilir, bu nedenle arızalı parçalar var ise servisimiz sorumluluk kabul etmez. Kapalı cihaz için servisimizin vereceği karar geçerlidir.

Daha önce bilinçsiz kurcalanmış veya tamir edilmeye çalışılmış cihazlar için garanti kapsamımız sınırlıdır. . Kurcalanmış ve anakart arızalıyken çalışır durumda gelen cihazlar aşırı risklidir. İşlem esnasında kapanma veya farklı bir sorun yaratma durumu söz konusu olabilir. Ayrıca serviste bekleme esnasında pil şişmesi yapabilir.Özellikle çok fazla kurcalanmış, dokunulduğunda tamamen kapanacak, farklı sorunlar yaratacak cihazları teknisyen tamire uygun görmeden iade edebilir.

Kasası yamuk cihazlar risklidir ve her zaman sorun yaratabilir. İşlem esnasında veya işlem sonrasında farklı arızalar meydana gelebilir, cihaz kapanabilir. Kasası yamuk cihazlar servise geldiğinde müşteriye bilgi verilir. İşlem sonrası yapılan işlemden farklı bir sorun çıkmasına garanti verilmez.

Aşırı darbe almış bir cihaz farklı sorunlar yaratabilir. Tamir yapıldıktan sonra farklı parçalarda sorun oluşabilir, cihaz kapanabilir. Bu sorunlar zamanla ortaya çıkabilir veya elimizde olabilir. Amacımız sorunların tespitini cihaz elimizdeyken yapmaktır ancak her zaman bu kadar şanslı olamayabiliriz. Bu nedenle aşırı yıpranmış darbe almış cihazlar sınırlı garanti kapsamındadır.

Değişimlerinde pil sağlığı kısmında servis uyarısını gideriyoruz. iPhone tüm modellerde pil sağlığı sürekli %100 olarak kalmaktadır. Pil mesajı ve bilinmeyen parça uyarısı yazmamaktadır. İlgili alanda yer alan verilerin doğru gösterileceğini garanti ediyoruz.

Ücretsiz arıza tespiti tüm modeller için geçerlidir. Teknisyenlerimiz size bilgi verecektir. Ayrıca arıza tespiti yapılıp fiyat verildikten sonra onay verirseniz cihaz işleme alınır. Bu süreçte onayınızdan vazgeçerseniz teknisyen işçilik harcadığı için sizden arıza tespit ücreti talep edilecektir.

Ücretsiz kargo hizmeti sadece bazı tamir işlemlerinde geçerlidir. iade veya tamir olmayan cihazlardan kargo ücreti talep edilir.

parola bizimle paylaşılmaz ise yapılan işlemlere garanti verilemez. Verilerinizin gizliliği ve korunması size aittir, servise alınan cihazda parola olmaması gerekiyor. Parola var ise işlem öncesi ve sonrası kontroller için bunu bize bildirmeniz gerekiyor. Servisimize cihaz göndermeden önce yedek almanız tavsiye edilir.

Cihaz onarımı için size net süre verilmesi mümkün değildir.İşlem süreleri servisin yoğunluğuna göre değişir,Tahmini bir süre verilir ama bu değişiklik gösterebilir.

Bazı Marka & Modellerde fabrika hatası veya metal yorgunluğu sebebiyle kronik arızalar oluşabilmektedir.Bu arızalar servisimizde yapılan farklı bir işlem esnasında veya cihazı teslim etmemizi takip eden gün ve aylarda ortaya çıkabilir.Bu nedenle yaptığımız işlemlerin garanti süresi içerisinde oluşabilecek bu kronik arızalara garanti veremiyoruz.

Anakart kaynaklı bir arızaya sahip olan ve çalışır vaziyette servisimize alınan cihazların tamirleri risklidir.Anakart tamiri işleminde anakarta ısıl işlem uygulanır, bu esnada anakart üzerinde farklı bir parçada tetiklenmeyi bekleyen bir arıza olabilir, bu anakartın mevcut arızası dışında farklı bir sorun çıkarmasına veya komple kapanmasına neden olabilir.Bu esnada oluşabilecek kapanma ve tamiri mümkün olmayan arızalar için garanti vermiyoruz. Bu uyarıyı kabul ettiğinizi bilerek cihazı işleme alırız.

Servisimize gönderdiğiniz kargoların yeterli, sağlam paketlenmesinden müşteri sorumludur.Yetersiz paketleme sonucu cihazınız zarar görebilir, bu durumdan kaynaklanan ve kargonun tutanak tutmadığı hasar görmüş kargolardan müşteriler sorumludur.Onarımı tamamlanan firmamız tarafından gönderilen cihaz kargoları için özel ve dayanıklı paketler kullanırız.

Sıvı temasına maruz kalmış cihazlar garanti kapsamında değildir.Sadece onarımı yapılan arıza kapsamında garanti verilmektedir. Sıvı teması alıp servise çalışır durumda gelen cihazda yapılacak her türlü işlem risk yaratır. Farklı bir sorun çıkarma veya kapanma riski vardır.Parça değişikliği yapılıp işlemi tamamlanan cihazın değişmeyen diğer parçalarında daha sonradan sorun çıkabilir. Çalışan parçayı fiyatı yükseltmemek için değiştirme gereği duymuyoruz, sonradan arıza yapar ise değişim yapabiliriz.